Skup aut uszkodzonych

Jako działalność (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w Warszawie funkcjonujemy nieprzerwanie od ponad 12 lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w różnym stanie technicznym. Kupimy także pojazdy poruszające się po drodze na własnych siłach, jak oraz te, jakie potrzeba do warsztatu całkowitą drogę holować.

CZEMU TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelkich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy oraz płacimy najdoskonalszą cenę, bezsprzecznie po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego oraz jeszcze takiego samego dnia roboczego. Działamy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Skądinąd posiadamy na taką działalność wszelakie potrzebne zgody i nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie z owej branży.

W jakim celu prowadzimy nieustający skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, jaki poszukuje konkretnego egzemplarza samochodu- z przeznaczeniem na dane części (potrzebnych do identycznych modeli aut),-z przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania oraz dalszej sprzedaży,-na wynajem, lecz przed tym, po przygotowaniu kompletnego remontu,-do przetopienia oraz zezłomowania, w owym też odzysku z wnętrza auta dodatkowego surowców oraz szlachetnych metali-prowadzimy także skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, jakie poruszające się codziennie po polskich drogach.

Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami, a jeszcze życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 19.03.2023 20:47:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.